webmaster:  Nulíček Vladimír vnulicek@gmail.com
AktuálněAktuálně Fotografie
25. 2. - Pražská liga - 12. kolo - viz sekce Výsledky a web Adama Kubici.
Do semifinále play-off postoupily týmy P.S., Bazinga a JaS (čtvrté čtvrtfinále mezi týmy Baník Havířov a Star se bude dohrávat ve středu 3.4.)

Medailisté letošních ME mixových týmů v Lisabonu - zlaté Švédsko, stříbrné Lotyšsko, bronzová Francie.
25.-29. 3. se v Amsterdamu koná již 27.ročník prestižního juniorského turnaje White House Junior International. Český tým obhajuje druhé místo z loňského roku, kde prohrál až ve finále s Belgií. Letos nás reprezentují L.Kolek-J.Vojtík, E.Klemš-M.Melčák a L.Kohutová-M.Botur. Vybrané zápasy lze sledovat na BBO.
oficiální web soutěže
21. 3. - Skupinová B - 4  kolo - viz sekce Výsledky.
18. 3. - Skupinová A - 4. kolo - viz sekce Výsledky.
14. 3. - Švýcarská skupinová - 4. kolo - viz sekce Výsledky a web Adama Kubici
Výsledky jsou před úpravou. Zjištěné chyby hlašte do 21.března vedoucímu soutěže Adamu Kubicovi. Zkontrolujte správnost zápisů zejména v rozdán 9. Podrobnosti v tomto dokumentu

Zástupce dvojice nebo kapitán týmu, který zápas odkládá, je povinen zapsat tuto informaci do odkladového formuláře (odkaz níže). Jeho povinností je ale i dohodnout se o odkladu a ev. termínu dohrávky nebo předehrávky se svým soupeřem (nestačí pouze zápis do online formuláře). Termín dohrávky nebo předehrávky musí být rovněž zapsán v online formuláři, aby bylo možno připravit rozdání (o to již není nutno žádat, pokud alespoň s týdenním předstihem termín dohrávky zapíšete na web). V odkladovém formuláři naleznete rovněž následně spočtený výsledek zápasu - blížší informace k dohrávkám - viz odkaz níže a propozice jednotlivých soutěží.  Má-li v dohrávce nastoupit náhradník, je nutno to rovněž uvést do dohrávkového formuláře.
Online formulář pro dohrávky a předehrávky
Nové informace k dohrávkovým termínům
(pro jarní část sezony 2018/2019)

Bridgescanner vám nalezne aktuální bridžové turnaje po celém světě.         Sledujte vybrané zápasy z významných bridžových turnajů živě na BBO

Pozvánky a přihlášky na nejbližší turnaj

Zprávy Kurz pro mírně pokročilé juniory
Výsledky starších turnajů:
  • 16.-17.3. se v BKP odehrál druhý turnaj základní části 1.celostátní ligy - výsledky
  • 23. 2. - Velká cena Pardubic (Perníkový tref 2019) - výsledky. Vyhráli Pavla Svobodová s Lubošem Spálovským před páry L.Kupková-Diamant a Martynek st.-Martynek ml.
  • 16.-22. 2. - zimní bridžový týden v Deštném v Orlických horách - výsledky (J.Kopřiva)
  • 9.-10.2. finále Mistrovství republiky s IMPovým hodnocením - Mistry republiky se stali Jakub Šlemr - Jan Martynek ml. před páry Erik Klemš - Martin Melčák a Pavlou a Otou Svobodovými - výsledky
  • 6.2. se v BKP hrál Jubilejní turnaj k 15.výročí klubu v Italské. Vítězi turnaje se stal pár Jiřina Bohmová - Jiří Mašek - výsledky.
  • 26.-27. 1. - kvalifikační turnaj Mistrovství ČR párů s IMPovým hodnocením - výsledky. Prvních dvanáct párů postoupilo do finálového turnaje, který se hraje 9.-10.února
  • 12.-13. 1. - první turnaj základní části 2. celostátní ligy -  výsledky
  • 5.-6. 1. -  první turnaj základní části 1. celostátní ligy - výsledky
  • 15.12. - Vítězem Memoriálu Karla Textora v individuálu se stal Pavel Pěkný před Danielou Hnátovou a Maximem Žmakem - výsledky a dokumentace
  • 8.-9.12. - vítězem finále Poháru ČBS se stal tým Green Mamba (Vozábal, Šlemr, F.Králík, Bouřa, Kopecký, Klemš), který ve finále zdolal tým LMD, třetí skončil tým Chodí Luboš okolo - výsledky.
  • 29.11. - 2.12. Vítězi Juniorského týmové mistrovství ČR se stal tým Totální bridž C rezerva ve složení L.Kolek-J.Vojtík, E.Klemš-M.Botur - výsledky.
  • Ze souběžně hraného finálového turnaje 3.celostátní ligy si postup do druhé ligy zajistily týmy Teplice, Chíméra a Habra 1 - výsledky
  • 24.-25.11. Mistry ČR v topovém hodnocení se stali Lucka Kohutová s Michaelem Boturem, druzí skončili Daniela Hnátová s Milanem Macurou, třetí Lukáš Kolek s Jakubem Vojtíkem.
    Prezidentský pohár vyhrál pár Maňák-Vondřich před páry Kulišanová-Tomčíková a Kindl-Kvaček.
    vvsledky finálové skupiny

výsledky Prezidentského poháru
  • 3.-4.11. - Pohár ČBS (týmová soutěž) -  výsledky. Nejlepší čtyři týmy postoupily do play-off, které se bude hrát 8. a 9. prosince.
  • Na Evropských hrách malých federací (ESFG) v Budapešti obsadil český tým čtvrté místo (P.Bouřa, F.Králík, J.Martynek, P.Pulkrab, J.Šlemr, D.Vozábal) - výsledky web
    Na univerzitním MS v Xu Zhou v Číně vybojoval náš tým (L.Kohutová, M.Botur, E.Klemš, M.Melčák, L.Kolek, J.Vojtík) bronzové medaile za vítěznou Činou a druhým Polskem - výsledky
  • 20.10. - Mistrovství ČR mixů vyhrál pár Michaela (Mandy) Macurová - Adam Janas, na druhém místě skončili Eva a Tomáš Fořtovi, třetí Bára Kupková - Kamil Žylka. - výsledky
  • 13.-14.10. Velká cena Prahy (součást CBT 2018) - v hlavním párovém turnaji zvítězili Ondra Bahník - Kamil Žylka. Týmovou soutěž vyhrál tým ve složení Macura - Kopecký - Kopecká - Vozábal.
    O celkové vítězství v Memoriálu Hanky Pokorné se podělili Karolína Kopecká s Davidem Vozábalem.
  • 28.-30.9. -  Mezinárodní mistrovství Slovenska vyhrál pár Eva Bahníková - Petr Bahník - výsledky
  • 22.9. - Velká cena Znojma (součást CBT 2018) - vítězi se stal pár Milan Macura - Maxim Žmak před páry L.Kolek-M.Melčák a J.Králík-J.Vojtík - výsledky
  • 15.9. - VC Ústí nad Labem - výsledky
  • 8.-15.9. - mezinárodní festival v Pule - výsledky
  • 3. a 6. 9. -  Memoriál R.Seyfriedové - tradiční zahajovací dvoukolový turnaj vyhráli Lucka Kupková s Jirkou Emmerem.
  • 28.7.-4.8. - bridžový týden v Albrechticích n. Vlt. - výsledky a bulletin (vyrobila tradičně Jana Erdeová)
    Highscorerem se stal Pepa Kurka před Jardou Holým a Karolínou Kopeckou - pořadí highscorera

• 11.-15.7. se v chorvatské Opatiji konalo 14.párové ME mládeže. Česká reprezentace zde byla velice úspěšná, když pár Lucka Kohutová - Erik Klemš vybojoval dvě stříbrné medaile v kategorii mixů a Open U26. Dále pár Bára Kupková - Bára Štrbová obsadil třetí místo v Presidents Cup (společná consolation pro všechny kategorie). I další české páry se v zahraniční konkurenci neztralily.
    výsledky
  • 12.-15.7. se v Pardubicích v rámci tradičního festivalu šachu a her  AVE Czech Open několik bridžových turnajů - vítězi hlavního párového turnaje, zařazeného do kategorie Velkých cen (nikoli ale do seriálu CBT),  se stal pár Plhal-Pešout před páry Lauer-Modritzer a Hnátová-Scháňka. Soutěž družstev vyhrál Acol ve složení Kopřiva-Svoboda, Hnátová-Scháňka.
    12.7. - 1. vedlejší párový turnaj - výsledky
    13.7. - 2. vedlejší párový turnaj - výsledky
    13.-15.7. - turnaj družstev - výsledky
    14.7. - hlavní párový turnaj - výsledky
  • V belgickém Ostende v sobotu skončilo 54. Mistrovství Evropy družstev.  (Mistry Evropy se stal tým Norska před týmy Izraele a Ruska, v kat. žen vyhrály Polky, kat. seniorů tým Francie. Češký tým ve složení  Milan Macura (C) - Vít Volhejn, Aleš Medlín - Jiří Medlín a Daniela Hnátová - Martin Scháňka obsadil po zlepšeném výkonu v posledních kolech soutěže 27.místo ze 33 účastníků - oficiální web soutěže

Na tomto odkazu najdete dosavadní probrané lekce kurzu po pokročilé juniory a některé další doplňkové materiály

Další lekce se bude konat v úterý 2. dubna  od 18:10