BKP logo BKP logo
webmaster:  Nulíček Vladimír vnulicek@gmail.com
AktuálněAktuálně Fotografie
15.10. - Skupinová A - 4. kolo - viz sekce Výsledky

Medailisté letošní Velké ceny Prahy: zvítězili Ondra Bahník s Kamilem Žylkou, druzí skončili Pavla Svobodová s Lubošem Spálovským, třetí Zbyněk Lauer  s Maximem Žmakem


V sobotu 20.10. se v BKP hraje Mistrovství ČR mixů
-
pozvánka
- přihlášky
11.10. - Skupinová B - 3. kolo - viz sekce Výsledky.
8.10. - Pražská liga - 2. kolo - viz sekce Výsledky a web Adama Kubici
Uveřejněn hrací systém základní části 2.pražské ligy.
4.10. - Švýcarská skupinová - 2. kolo - viz sekce Výsledky a web Adama Kubici.
Do soutěže je možno ještě přistoupit od 3.kola - připadní zájemci to ale musí předem oznámit vedoucímu soutěže Adamu Kubicovi (adamkubica220@gmail.com)

BKP bude pořádat pravidelnou bridžovou přípravku pro nejmladší hráče, zaměřenou na základní techniky dražby a sehrávky.  Přípravka se bude scházet v BKP v Italské jednou za dva týdny, v úterý od 16 do 18 hodin, poprvé již 2. října. Vítáni jsou mladí zájemci o bridž od 10 let výše, i bez předchozích bridžových zkušeností.  Zájemci spojte se prosím s Vláďou Machátem, email: v.machat@seznam.cz.

Zástupce dvojice nebo kapitán týmu, který zápas odkládá, je povinen zapsat tuto informaci do odkladového formuláře (odkaz níže). Jeho povinností je ale i dohodnout se o odkladu a ev. termínu dohrávky nebo předehrávky se svým soupeřem (nestačí pouze zápis do online formuláře). Termín dohrávky nebo předehrávky musí být rovněž zapsán v online formuláři, aby bylo možno připravit rozdání (o to již není nutno žádat, pokud alespoň s týdenním předstihem termín dohrávky zapíšete na web). V odkladovém formuláři naleznete rovněž následně spočtený výsledek zápasu - blížší informace k dohrávkám - viz odkaz níže a propozice jednotlivých soutěží.
Online formulář pro dohrávky a předehrávky
Informace k dohrávkovým termínům

Pozvánky a přihlášky na nejbližší turnaje

Zprávy Kurz pro mírně pokročilé juniory
Výsledky starších turnajů:
 • 13.-14.10. Velká cena Prahy (součást CBT 2018) - v hlavním párovém turnaji zvítězili Ondra Bahník - Kamil Žylka. Týmovou soutěž vyhrál tým ve složení Macura - Kopecký - Kopecká - Vozábal.
  O celkové vítězství v Memoriálu Hanky Pokorné se podělili Karolína Kopecká s Davidem Vozábalem.
 • 28.-30.9. -  Mezinárodní mistrovství Slovenska vyhrál pár Eva Bahníková - Petr Bahník - výsledky
 • 22.9. - Velká cena Znojma (součást CBT 2018) - vítězi se stal pár Milan Macura - Maxim Žmak před páry L.Kolek-M.Melčák a J.Králík-J.Vojtík - výsledky
 • 15.9. - VC Ústí nad Labem - výsledky
 • 8.-15.9. - mezinárodní festival v Pule - výsledky
 • 3. a 6. 9. -  Memoriál R.Seyfriedové - tradiční zahajovací dvoukolový turnaj vyhráli Lucka Kupková s Jirkou Emmerem.
 • 28.7.-4.8. - bridžový týden v Albrechticích n. Vlt. - výsledky a bulletin (vyrobila tradičně Jana Erdeová)
  Highscorerem se stal Pepa Kurka před Jardou Holým a Karolínou Kopeckou - pořadí highscorera

 • 11.-15.7. se v chorvatské Opatiji konalo 14.párové ME mládeže. Česká reprezentace zde byla velice úspěšná, když pár Lucka Kohutová - Erik Klemš vybojoval dvě stříbrné medaile v kategorii mixů a Open U26. Dále pár Bára Kupková - Bára Štrbová obsadil třetí místo v Presidents Cup (společná consolation pro všechny kategorie). I další české páry se v zahraniční konkurenci neztralily.
  výsledky 
 • 12.-15.7. se v Pardubicích v rámci tradičního festivalu šachu a her  AVE Czech Open několik bridžových turnajů - vítězi hlavního párového turnaje, zařazeného do kategorie Velkých cen (nikoli ale do seriálu CBT),  se stal pár Plhal-Pešout před páry Lauer-Modritzer a Hnátová-Scháňka. Soutěž družstev vyhrál Acol ve složení Kopřiva-Svoboda, Hnátová-Scháňka.
  12.7. - 1. vedlejší párový turnaj - výsledky
  13.7. - 2. vedlejší párový turnaj - výsledky
  13.-15.7. - turnaj družstev - výsledky
  14.7. - hlavní párový turnaj - výsledky
 • V belgickém Ostende v sobotu skončilo 54. Mistrovství Evropy družstev.  (Mistry Evropy se stal tým Norska před týmy Izraele a Ruska, v kat. žen vyhrály Polky, kat. seniorů tým Francie. Češký tým ve složení  Milan Macura (C) - Vít Volhejn, Aleš Medlín - Jiří Medlín a Daniela Hnátová - Martin Scháňka obsadil po zlepšeném výkonu v posledních kolech soutěže 27.místo ze 33 účastníků - oficiální web soutěže

Druhý semestr kurzu pro mírně pokročilé juniory probíhá každé druhé úterý cca od 18:10 hod. v BKP.
Třetí lekce se koná v úterý 30.října od 18:10.